Ekstrem Sporlar için Kameralar

Aksiyon kameralar, kasklara, sörf tahtalarına, otomobillere ve diğer nesnelere takılmak üzere tasarlanmış, kullanımı basit, küçük ve dayanıklılar aletler. Sizler için piyasada bulunabileceğiniz en iyi modellerden bir seçme yaptık.

Photoline - - Içindekiler -

Kasklara, sörf tahtalarına, otomobillere ve diğer nesnelere takılmak üzere tasarlanmış, kullanımı basit, küçük ve dayanıklılar aletler. Sizler için piyasada bulunabileceğiniz en iyi modellerden bir seçme yaptık.

Küçük boyutları ve etkileyici POV (bakış açısı) görüntüleri, üzerlerine veya ekipmanlarına kameralar takarak maceralarının çekimini yapan ekstrem sporlarla uğraşan sporcular için onları popüler hale getiriyor. Ayrıca, normal bir video kameranın kullanılmasının imkansız olduğu yerlerde TV yapım şirketleri tarafından da kullanılıyorlar. GoPro, ikonik kutu şeklindeki Hero kameralarıyla bu alanda pazar lideri konumunda, ancak aksiyon kameraları, iON Air Pro gibi “mermi” denen tarzda da çıkarılmaya başlandı. Artık çok seçenek var ve sadece marka satın almamalısınız - bir aksiyon kamerasından ne istediğinizi ve onu nasıl kullanmayı planladığınızı iyi düşünün. Kaskınıza monte edecekseniz, muhtemelen ‘mermi’ denilen türden bir kamera sizin için en iyi seçim olacaktır. Vücudunuza takacaksanız kutu tasarımı daha uygun olacaktır. Özelliklere gelince, Wi-Fi’ye, 4K’ya, GPS’e ve hatta bir ekrana gerçekten ihtiyacınız var mı? Bunların hepsi de fiyatı yükseltiyor ve bazı durumlarda çok değerli olsalar da, onlar olmadan da harika görüntüler elde edebilirsiniz.

Piyasada bulabileceğiniz bazı aksiyon kamerası örneklerini derledik, ihtiyacınız varsa içlerinden birini seçebilirsiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.