Atölyemize sizleri de bekliyoruz

Geçtiğimiz sayıda başladığımız Photoline Atölye projemiz siz okurlarımızdan büyük ilgi gördü. Türkiye’nin dört bir yanından birçok fotoğraf tutkununa sayfalarımızı açmaya devam ediyoruz.

Photoline - - Photoline Atölye - Cem Kıvırcık

Merhaba… Geçtiğimiz sayıda Photoline Atölye adını verdiğimiz proje ile sosyal medya ortamında, özellikle Instagram’da fotoğraf paylaşan birçok yetenekli fotoğrafçıyı sayfalarımıza taşımak üzere yola çıktık.

Türkiye’nin dört bir yanından fotoğraf tutkunlarının Instagram’daki galerileri- nizi ziyaret ediyor, çalışmalarını izliyor, onları okurlarımızla buluşturmak istiyoruz. Atölyemize siz, eşiniz, dostunuz, bir yakınınız da rahatlıkla katılabilir. Bunun için yapmanız gerekenler son derece basit…

Paylaşımlarınızı Instagram’da #photolineatölye etiketiyle yapabilir, çalışma- larınızı ve önerilerinizi kivircik@gmail. com eposta adresine konu bölümüne “Photoline” yazarak gönderebilir, ya da DM’den yürüyebilirsiniz.

Bu sayımızda da Türkiye’nin dört bir yanından 8 fotoğraf tutkunu arkadaşımız Photoline Atölye’nin konuğu oldu. Gelin, onları birlikte tanıyalım.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.