DOĞRU TEDAVİ

Terim’in planları bir bir tuttu, G.Saray iki hafta içinde küllerinden doğdu

Sabah - - Orta Sayia - NFINFU P[DBO!TBCBI DPN US

eçen sezon elde ettiği başarıyla takdir toplasa da Rusya Ligi’nde yeni sezona kötü bir başlangıç yapıp 6 haftada lider Zenit’in 7 puan gerisine düşen Lokomotiv Moskova, ağır bir dille eleştiriliyor. Teknik direktör Yuri Semin, “Hedefimiz Şampiyonlar Ligi başlangıcında hazır olmak” demesine rağmen Rus şampiyonunun Dinamo Moskova derbisindeki performansı izleyenleri yine tatmin etmedi. Semin’in öğrencileri, geriye düştükten sonra taraftarını ikna etmekten uzak bir oyun sergiledi. Miranchuk’la gelen beraberlik golü oyunun gidişatını yansıtan bir gelişme değildi. Semin, beraberlik sonrası milli takımda görev yapan Farfan, Krychowiak gibi futbolcularının zor şartlarda oynadığını söylese de eleştirilmekten kurtulamadı. Rusya basını, Lokomotiv’i İstanbul’da yenilgiye daha yakın taraf olarak görüyor. ■

İki hafta önce G.Saray’ın Trabzon deplasmanında aldığı ağır yenilgi ve ortaya konulan kötü futbol camiada büyük endişe yaratmıştı.

İşte Cimbom’da kısa bir süre içinde yaşanan değişimin röntgeni: SAHA içinde birlikte hareket eden sarı-kırmızılı takım, saha dışında da aile gibi… Çarşamba Florya’daki barbekü partisine katılan futbolcu eşleri, Kasımpaşa maçına toplu halde geldi ve yan yana oturup, takıma destek verdi. KASIMPAŞA ve Emre Akbaba’ya faul yapılan pozisyonda takım halinde tepki gösterilmesi Terim’i galibiyetten daha çok mutlu etti. Çünkü bu, takımda aile ortamının oluştuğunun en büyük göstergesiydi. NDİAYE milli arada istenilen fiziksel seviyeye geldi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.