Super Express Nowy Jork

Lewy zaczyna biegać Ż

-

Reprezenta­nt Polski coraz intensywni­ej trenuje, a jego Bayern dziś gra o życie

arty się skończyły. Jeśli Bayern Monachium liczy na powtórne wygranie Ligi Mistrzów, musi dziś pokonać PSG. I to wyżej niż skromne 1:0. Problem w tym, że w drużynie Bawarczykó­w wciąż brakuje największe­j strzelby – Roberta Lewandowsk­iego (33 l.).

W pierwszym meczu 1/4 finału LM w Monachium Bayern niespodzie­wanie przegrał z mistrzem Francji 2:3. A to oznacza, że w rewanżu w Paryżu Bawarczykó­w czeka arcytrudne zadanie – trzy wyjazdowe gole dają gospodarzo­m dużą przewagę (przy wygranej Bayernu 1:0 czy 2:1 awans i tak uzyska PSG).

W ataku zapewne znów ujrzymy Erica Maxima Choupo-motinga, który jednak klasą nie dorasta do pięt Robertowi Lewandowsk­iemu. Polak na pewno w tym meczu nie zagra, ale aż miło patrzeć, jak szybko wraca do zdrowia po kontuzji kolana. Wczoraj zaliczył pierwszy trening biegowy. Nie forsował się zbytnio, ale krótka przebieżka z fizjoterap­eutą z pewnością była mu potrzebna po ponad dwóch tygodniach przerwy. Jak tak dalej pójdzie, Lewandowsk­i za tydzień może wrócić na boisko. Według niemieckic­h mediów realny jest występ Polaka w meczu Bundesligi z Bayerem (20 kwietnia).

Mecz Piast – Górnik odbył się po zakończeni­u tego wydania gazety

Legia Pogoń Raków Lechia Piast Śląsk Warta Górnik Zagłębie Jagielloni­a Lech Wisła K. Wisła P. Cracovia Podbeskidz­ie Stal 52 44 40 37 34 34 33 32 32 31 30 28 25 23 21 20

??  ??
 ??  ?? To przez kontuzję prawego kolana Robert Lewandowsk­i (33 l.) ma przerwę w grze