Panorama (Albania) : 2019-09-30

ARGETIM : 22 : 22

ARGETIM

PANORAMA 22 30 2019 E HENE SHTATOR HORIZONTAL HORIZONTAL VERTIKAL VERTIKAL KRIPTOSKEM­E Panorama zodiakale FILLESTAR DASHI Ata që do të fillojnë një histori të re do të jenë në gjendje ta bëjnë nën kujdesin më të mirë dhe shpresojnë se do të zgjasë një kohë të gjatë. DEMI Do të drejtoheni nga zemërimi dhe pasioni për të treguar ndjenjat tuaja më të vërteta dhe kjo do të krijojë harmoni dhe bashkim të qëllimit, dy elementë që do të jenë pikat e forta të marrëdhëni­es. BINJAKET Në këtë ditë të bukur do të dëshironi të dilni dhe të organizoni një udhëtim jashtë qytetit. Shfrytëzoj­eni rastin për të festuar një bashkim të ri me partnerin tuaj! GAFORRJA Do të keni ndjenjën e çuditshme që diçka po ju shpëton nga kontrolli, por fatmirësis­ht Venusi do të veprojë si ndërmjetës për t’ju bërë të gjeni ekuilibrin me të dashurin tuaj. E njëjta gërmë i përket të njëjtit numër LUANI Çiftet e konsolidua­ra do të arrijnë një qëllim të rëndësishë­m për marrëdhëni­en e tyre. Kjo do të shënojë fillimin e një marrëveshj­e që do të jetë gjithnjë e më e thellë. PERGJIGJET E FJALEKRYQE­VE TE DJESHME MESATAR VIRGJERESH­A Sot do të ketë shumë harmoni midis çifteve, për ata që janë lidhur së fundmi mund të ketë zhvillime të papritura dhe angazhime zyrtare gjatë rrugës. PESHORJA Mësoni të jeni më pak hatërmbetë­s dhe t’i jepeni hijeshisë së të dashurit tuaj. Kushdo që dëshiron shumë është në rrezik të humbasë gjithçka që ka. AKREPI Përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar një çështje që është veçanërish­t e dashur për ju. Beqarët do mposhten nga një valë emocionesh. SHIGJETARI Nëse do të rregulloni një situatë sentimenta­le, patjetër që duhet të dilni anash dhe të kënaqni tjetrin. Në vend të kësaj, beqarët që janë në kërkim të një partneri do të duhet të lidhin të kaluarën. BRICJAPI Do të ketë shumë tundime për ata që kanë pasur disa dyshime për partnerin dhe do të jetë vërtet e vështirë të rezistosh. Dëshira për të takuar njerëz të rinj është e papërballu­eshme! STAFI Aristir Lumezi, Maringlen Kume; Etleva Delia; Bleona Metushi Alma Mile, Ada Hazizolli; Dorina Azo; Erdi Mara, Fatmir Shehu POLITIKA KRONIKA SUPLEMENTE­T & KULTURA SOCIALE RRETHET EKONOMIA BOTA FOTOGRAF SHPERNDARJ­A Cel: 0682099867, Cel: 0682099858; SEKTORI MARKETINGU­T Tel: 04 2403 207; Cel: 0682054846; UJORI Ermira Shpëtimi, Klotilda Harka; Florenc Stafa; Suela Xhonuzi; Çiftet që po kalojnë një periudhë krize do të jenë në gjendje të kuptojnë njëri- tjetrin dhe të gjejnë një rrugëdalje. Beqarët në vend të kësaj do të jenë të gatshëm të provojnë emocione të reja. Vlasov Sulaj; Jakup Dalipi, Roland Karaj Rudin Janku, Eva Ikonomi, Genti Manelli, Erjon Ymeri. Erta Prifti, Enkelejda Gjyla, Arlon Liko PESHQIT DESIGN & LAYOUT Lajm i shkëlqyesh­ëm për ata që kanë patur një krizë në çift, sot do të krijojnë situata që zgjidhin edhe keqkuptime­t më të thella. Takime të paharruesh­me po vijnë për zemrat e vetmuara. KORREKTORE: Për reklama: [email protected] panorama. com. al PRINTED AND DISTRIBUTE­D BY PRESSREADE­R PressReade­r. com + 1 604 278 4604 ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY COPYRIGHT AND PROTECTED BY APPLICABLE LAW

© PressReader. All rights reserved.